OBECNÝ ZÁJEMZábava

Nejsilnější Pokémon – 10 nejsilnějších Pokémonů

Nejsilnější Pokémon – 10 nejsilnějších Pokémonů. Legendární pokémoni jsou vzácní, silní pokémoni, kteří jsou úzce spjati s místními pověstmi o vzniku nebo zničení regionu. Na rozdíl od velkého množství Pikačů, které se vyskytují v manze, hrách a anime Pokémon, je na světě jen jeden. Legendární postavy se také nemohou vyvíjet.

 

Nejsilnější Pokémon – 10 nejsilnějších Pokémonů

 

Nejsilnější Pokémon - 10 nejsilnějších Pokémonů

 

Legendární pokémoni jsou často nepolapitelní a je obtížné je chytit díky jejich fyzické síle, psychickému odhodlání a silným vazbám na oblasti, kde se vyskytují. Mnozí hrdinní trenéři Pokémonů se dokonce rozhodnou tyto legendární příšery nechytit kvůli své vrozené nezávislé vůli. Nejsilnější Pokémon.

 

Pokud se však chystáte proti legendárnímu Pokušiteli, měli byste se připravit. Musíte k nim přistupovat s respektem, plným, zdravým týmem a ano, se spoustou pokéballů. Potřebujete také všechny aktuální informace o tom, koho byste mohli mít šanci chytit. Níže vám přinášíme žebříček deseti nejsilnějších legendárních pokémonů – a vy sami se můžete rozhodnout, co je třeba udělat, abyste je všechny chytili.

 

10. CELEBI

 

CELEBI

 

Pokémon Celebi, psychický/traumatický typ, je stejně jako Darkrai mýtický a legendární Pokémon. Celebi se objevuje v bujných lesích a dokáže cestovat v čase. Nejenže může cestovat mezi minulostí, přítomností a budoucností, ale může s sebou brát i lidi a jiné Pokémony. Celebi je na tomto seznamu proto, že je to jediný Pokémon kromě doslovného božstva času, který má takové schopnosti.

Tato mírumilovná bytost podobná spritu z druhé generace je zároveň mocným bojovníkem. Je to jedna z mála kombinací typů pokémonů, která má maximálně sedm slabin, na rozdíl od typických osmi. Celebi také umí létat, léčit zranění a posilovat růst rostlin přenosem vlastní energie. Celebiho přítomnost naznačuje světlou a nadějnou budoucnost.

9. HO-OH

 

HO-OH

Nejsilnější Pokémon. Ho-Oh je jedním ze dvou legendárních ptáků Duo Tower, druhým je Lugia. Ho-Oh je ohnivý/létající typ, který sídlí ve městě Ecruteak jako „strážce oblohy“. Vyžaduje to trenéra s čistým srdcem. Ho-Oh je jedním z nejmocnějších legendárních Pokémonů, protože jeho síla je spojena s cykly života, smrti a reinkarnace. Nejsilnější Pokémon.

Nejsilnější Pokémon. Ho-Oh například oživil legendární zvířata Raikou, Entei a Suicune poté, co tři neidentifikovaní nelegendární pokémoni zemřeli při tragické nehodě na věži. Ho-Oh je jejich trojnásobným šampionem. Navíc žádný jiný pokémon neprokázal tuto schopnost oživovat a měnit živou nebo mrtvou hmotu do nové podoby.

8. KYOGRE

 

KYOGRE

Kyogre je prvním legendárním Pokémonem z trojice Weather, kterému se budeme věnovat. Tato skupina superstarých pokémonů pochází z oblasti Hoenn a věří se, že tento velrybě podobný pokémon stvořil moře. A přestože je Kyogre legendární a nemůže se vyvíjet v tradičním smyslu, může v boji podstoupit primární reverzi, která výrazně zvýší jeho sílu, kdykoli má v ruce modrou kouli.

Tento pokémon vodního typu má schopnost vytvářet obří dešťové mraky a způsobovat přívalové deště. Stvořil moře a přivedl přílivové vlny na souš a zachránil lidi před suchem. Spí pod mořskou hladinou v mořském příkopu a často je označován za ztělesnění samotného moře.  Nejznámější anime – 10 nejoblíbenějších anime

7. GROUDON – nejsilnější pokémon

 

GROUDON - Nejsilnější Pokémon

Legendární Pokémon pozemního typu jménem Groudon je Kyogreho soupeř a další člen trojice Weather. Dokáže pomocí tepla odpuzovat déšť a způsobovat sopečné erupce, takže láva může rozšiřovat kontinenty. V hoennské mytologii je Groudonovi připisováno stvoření země, na které nyní žijí lidé.

Groudon je extrémně silný Pokémon. Je to jediný známý Pokémon, který se umí naučit bojový pohyb Precipice Blades. Stejně jako Kyogre se nemůže vyvíjet, ale může získávat vylepšení pomocí červené koule. Spí v magmatu pod zemí, a kdykoli se probudí, dochází k zemětřesení nebo sopečným erupcím.

6. RAYQUAZA

 

RAYQUAZA

 

Rayquaza je trojnásobným šampionem legendárního počasí. Pokémon dračího/létajícího typu žije v atmosféře a je jediným tvorem, který dokáže uklidnit Kyogreho a Groudona během jejich boje. Stejně jako jeho společníci z Trojice má Rayquaza zakořeněnou touhu chránit lidi. Jelikož má přirozeně za úkol chránit Zemi před meteority a dalšími atmosférickými hrozbami, může se zdát, že je vůči ostatním silným Pokémonům extrémně agresivní. Dětské zimní boty – Jak správně vybrat pro děti

Rayquaza se samozřejmě nevyvíjí normálně. Po naučení se pohybu Dragon Ascent se však může Mega Evolve vyvinout. Své území brání ostrými drápy a zuby, kontrolovaným letem a působivým chováním.

 

5. PALKIA – Nejsilnější Pokémon

 

PALKIA - Nejsilnější Pokémon

Podle legendy Sinnoh Arceus při stvoření vesmíru vytvořil Pokémony, kteří tvořili vesmír – Trojici stvoření. Když se zrodila Palkia, která je vodní/dračí typ, vesmír se rozšířil. S blahobytem Palkiho souvisí také fyzická a konceptuální představa prostoru. Pokud by Palkia zanikla, způsobilo by to zánik vesmíru, jak ho známe. Palkia může také zkreslovat prostor a vytvářet nové dimenze. To jí dává schopnost žít a cestovat v různých dimenzích.

4. DIALGA – nejsilnější pokémon

 

DIALGA - nejsilnější pokémon

Dialga se zrodil jako strážce a původce samotného času. Tento ocelový/dračí typ tak může ovládat čas a cestovat libovolně minulostí i budoucností. Její zvláštní schopnost Tlak způsobí, že protivník při každém jejím pohybu spotřebuje dvojnásobek bodů síly. Vzhledem k tomu, že PP měří, kolikrát lze daný pohyb použít, souvisí tato schopnost zjevně s mytologií Dialga. A konečně, tok času také přímo souvisí s tlukotem Dialgova srdce.

3. GIRATINA – nejsilnější pokémon

 

  GIRATINA - nejsilnější pokémon

Giratinu stvořil Arceus, aby ovládala antihmotu. Giratina, poslední člen Trojice stvořitelů, je duchovní/dračí pokémon s úžasnými schopnostmi. Může kontrolovat, kdo vstoupí do Distorzního světa – světa, který existuje na druhé straně toho našeho. Giratina sem byla původně vykázána kvůli svému temperamentu, nekontrolovatelnému násilí a zálibě v ničení. V Distortion World se Giratina musí podívat na starý svět, když se učí ovládat svůj hněv.

2. MEWTWO

 

MEWTWO

Pokémon psychického typu Mewtwo je uměle vytvořená, geneticky vylepšená verze bájného Pokémona Mewa. Mewtwo je jedním z nejobávanějších Pokémonů, kteří kdy existovali. Dokáže používat schopnosti typické pro jeho typ, stejně jako telekinezi a telepatii. A tyto dovednosti využívá působivě. Telekineze mu umožňuje létat a telepatie mu pomáhá překládat jazyk pokémonů a komunikovat s lidmi. Pánské zimní boty – Jak vybrat zimní boty

Mewtwo je tak emocionálně složitý, že je často přirovnáván k člověku. Tento hrdý pokémon si je velmi dobře vědom své obrovské moci, což ho nutí chovat se panovačně. Své schopnosti využije k tomu, aby zapůsobil a dokonce zastrašil. Kanonické události potvrzují, že Mewtwo dokáže odolávat extrémnímu fyzickému nátlaku, teleportovat se na velké vzdálenosti a učit se a přizpůsobovat se během boje bez pomoci trenéra nebo mistra pokémonů.

 

1. ARCEUS – nejsilnější pokémon

 

ARCEUS - nejsilnější pokémon

 

Arceus je bezpochyby nejsilnějším legendárním Pokémonem. Tento mýtický Pokémon normálního typu je stvořitelem vesmíru, a má tak nejblíže k bohu. Když se Arceus vylíhl z vejce, přinesl s sebou čas, prostor a antihmotu v podobě trojice stvoření. Později vytvořil Strážce jezera Uxie, Mesprita a Azelfa. Tito tři jsou ztělesněním a nositeli vědomostí, emocí a vůle.

Arceus má exkluzivní schopnost Multitype, která mu umožňuje měnit svůj typ v závislosti na desce nebo Z-krystalu, který drží. Umí mluvit pomocí telepatie a snadno ovládá ostatní legendární postavy. Jako protivník i spojenec je Arceus neporazitelný.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button