PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Rakouští psi 5 rakouských plemen psů

Rakouští psi 5 rakouských plemen psů . Když se řekne Rakousko , vybaví se vám hrady , Alpy , čokoláda a možná i Mozart .Rakouská plemena psů jsou krásná a jedinečná . Zde je 5 psích plemen , která pocházejí z Rakouska :

 

Alpský jezevčík

 

Alpský jezevčík

 

Rakouští psi . Alpský jezevčík se používal jako lovecký pes , hlavně ke stopování a lovu lišek a zajíců .Alpský jezevčík je malý pes s krátkýma nohama , hodí se k lovu zvěře v drsném terénu ve vysokých nadmořských výškách . Plemena psů z Rakouska . Má hustou dvojitou srst s krátkou a elegantní srstí obvykle načervenalé až červené barvy . Jsou to dobří společníci , přátelští a mírní psi . Jsou vynikající pro rodinu .

 

Rakouský krátkosrstý ohař

Plemena psů z Rakouska

 

Rakouský krátkosrstý ohař Rakouští psi

 

Plemena psů z Rakouska .Rakouský krátkosrstý ohař je potomkem keltských psů , ačkoli existují již několik set let, první rakouský krátkosrstý ohař byl uznán v roce 1884. Byli používáni jako odolní lovečtí psi určení pro drsný terén a vysoké nadmořské výšky . rakouský krátkosrstý ohař je středně velké plemeno psa s hustou krátkou srstí obvykle černé barvy s pálením . Psi plemene rakouský dundur. Rakouský krátkosrstý ohař: charakteristika plemene

Svalnatí psi Top 10 nejsvalnatějších plemen psů

Rakouský pinč – Rakouští psi

 

Rakouský pinč Rakouský pes Rakouská plemena psů

 

Rakouský pinč patří do skupiny teriérů . Byli chováni jako hlídací a společní psi. Jejich srst může být červená , černá s pálenými znaky a může mít i bílé skvrny . Rakouský pinč je vynikající hlídací pes , oddaný své rodině a nedůvěřivý k ostatním lidem. Musí mít dostatek společnosti , není dobré je nechávat dlouho samotné .

Štýrský Durcher – rakouští psi

 

Štýrský doger - rakouští psi

 

Štýrský durian vznikl křížením hannoverského jezevčíka a istrijského krátkosrstého jezevčíka. Je to dokonalý lovecký pes. Štýrský doger je středně velký pes s hustou srstí a vousy. Obvykle se upnou na svého majitele a jsou nedůvěřiví k ostatním lidem.

Banánová maska na vlasy: získejte lesklé vlasy

Tyrolský Durcher – rakouští psi

 

Tyrolský dürcher - rakouští psi

 

Tyrolský durič má svůj původ v keltských psech.Záznamy o tomto plemeni jsou známy již z roku 1500, kdy je Maxmilián I., císař Svaté říše římské, používal k lovu. Tyrolský durych je středně velký, silný pes. Má hustou dvojitou srst . Tyrolský durych není příliš agresivní pes. Rakouští psi . Je to spíše dobrý rodinný pes, jen potřebuje více pohybu .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button