Psi

Rakouští psi 5 rakouských plemen psů

Rakouští psi 5 rakouských plemen psů . Když se řekne Rakousko , vybaví se vám hrady, Alpy,  čokoláda a možná i Mozart.Rakouská plemena psů jsou krásná a jedinečná. Zde je 5 plemen psů, která pocházejí z Rakouska :

 

Alpský jezevčík 

 

Alpský jezevčík

 

Rakouští psi  . Alpský jezevčík se používal jako lovecký pes , hlavně ke stopování a lovu lišek a zajíců.Alpský jezevčík je malý pes s krátkýma nohama , hodí se k lovu zvěře v drsném terénu ve vysokých nadmořských výškách. Plemena psů z Rakouska . Má hustou dvojitou srst s krátkou a elegantní srstí obvykle načervenalé až červené barvy. Jsou to dobří společníci , přátelští a mírní psi. Jsou vynikající pro rodinu.

 

Rakouský krátkosrstý ohař 

Plemena psů z Rakouska

 

Rakouský krátkosrstý ohař Rakouští psi

 

Plemena psů z Rakouska .Rakouský krátkosrstý ohař je potomkem keltských psů , ačkoli existují již několik set let, první rakouský krátkosrstý ohař byl uznán v roce 1884. Byli používáni jako odolní lovečtí psi určení pro drsný terén a vysoké nadmořské výšky.Rakouský krátkosrstý ohař je středně velké plemeno psa s hrubou krátkou srstí obvykle černé barvy s pálením. Rakouský Dundogs .

Svalnatí psi Top 10 nejsvalnatějších plemen psů

Rakouský pinč – Rakouští psi 

 

Rakouský pinč Rakouský pes Rakouská plemena psů

 

Rakouský pinč patří do skupiny teriérů . Byli chováni jako hlídací a společní psi. Jejich srst může být červená , černá s pálenými znaky a může mít i bílé skvrny . Rakouský pinč je vynikající hlídací pes , oddaný své rodině a nedůvěřivý k ostatním lidem. Musí mít dostatek společnosti , není dobré je nechávat dlouho samotné .

 

Štýrský Durcher – rakouští psi 

 

Štýrský doger - rakouští psi

 

Štýrský durian vznikl křížením hannoverského jezevčíka a istrijského krátkosrstého jezevčíka. Je to dokonalý lovecký pes. Štýrský doger je středně velký pes s hustou srstí a vousy. Obvykle se upnou na svého majitele a jsou nedůvěřiví k ostatním lidem.

Banánová maska na vlasy: získejte lesklé vlasy

Tyrolský Durcher – rakouští psi 

 

Tyrolský dürcher - rakouští psi

 

Tyrolský durič má svůj původ v keltských psech.Záznamy o tomto plemeni jsou známy již z roku 1500, kdy je Maxmilián I., císař Svaté říše římské, používal k lovu. Tyrolský dürcher je středně velký, mohutný pes. Má hustou dvojitou srst. Tyrolský dürcher není příliš agresivní pes. Rakouští psi . Spíše je to dobrý rodinný pes, jen potřebuje více pohybu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button