PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Švýcarská plemena psů : 8 plemen psů

Švýcarsko. Známé díky Alpám, pohádkovým zámkům , čokoládě a nádherným psům. Viz 6 plemen švýcarských psů . Znáte je všechny? Švýcarská plemena psů : 8 plemen psů .

 

švýcarská plemena psů

Zde je náš seznam 8 plemen švýcarských psů:

 

1. Bernský salašnický pes -Švýcarská plemena psů

 

Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes je jedním z nejoblíbenějších plemen švýcarských psů na světě. Sloužil jako pastevecký a hlídací pes. Bernský salašnický pes je velký, mohutný pes. Má dvojitou hustou srst. Vzhledem ke své velikosti působí zdánlivě děsivě , ale jsou to milí, hodní a klidní psi. Jsou známí svou laskavostí k dětem. Bernský salašnický pes. Švýcarská plemena psů.

 

2. Bernardýnský pes

 

Svatobernardský pes Švýcarská plemena psůBernardýnský pes

byl vyšlechtěn k záchraně lidí ve švýcarských Alpách. Je to velký , mohutný pes s hustou srstí. Bernardýnský pes (

Bernardýn

) Je známý svou trpělivostí , inteligencí a přátelským přístupem , patří mezi oblíbená velká plemena psů vhodná pro děti .

 

3. Velký švýcarský ovčák

Velký švýcarský ovčák Švýcarská plemena psů

 

Velký švýcarský ovčák je skvělý hlídací pes , nikdy neštěká bezdůvodně .má krátkou dvojitou srst . Jsou to spolehliví , věrní a mírní psi , které si zamiluje každá rodina. švýcarská plemena psů. Charakteristika plemene .

 

4. Entlebušský ovčák

 

Ntlebuschův pastevecký pes

 

Entlebušský ovčák je jedním z nejmenších plemen ovčáckých psů. Sloužil k hlídání domů a stád v oblasti Entlebuch ve Švýcarsku. entlebuchský pastevecký pes je krátkosrstý pes. Entlebuchský ovčák je inteligentní , věrný a energický pes. Potřebují pohyb a nejlépe vycházejí se staršími dětmi. Lovecké psy

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

5. Appenzellský ovčák

 

Švýcarský salašnický pes Plemena švýcarských salašnických psů

 

Appenzellský ovčák sloužil jako pastevecký pes a ochránce domu a majetku. Appenzellský ovčák je středně velký pes s krátkou dvojitou srstí. Jsou to nebojácní , velmi energičtí a inteligentní psi, kteří potřebují hodně pohybu. Appenzellský ovčák

 

6. Švýcarský dürcher – Švýcarská plemena psů

 

  Švýcarský dürcher Švýcarská plemena psů

 

Švýcarský dürcher je středně velký pes. Jeho původ sahá do doby, kdy Švýcarsko okupoval starověký Řím. Sloužili jako lovečtí psi. Švýcarský durych má dlouhou tlamu , dlouhé uši a hladkou srst. Švýcarský durych má 4 podkategorie, které se liší zbarvením . Jsou to energičtí , citliví a klidní psi , kteří si vytvářejí silné pouto se svým majitelem. Bernský durian

 

7. Švýcarský durian s nízkou nohou

 

Švýcarský nízkonohý durian

 

Švýcarský nízkonohý durian je malý pes , byl vyšlechtěn jako lovecký pes pro malá loviště. Vzhledově se podobá švýcarskému durychovi , ale je menší a má malé tlapky.Jsou to klidní, pohybliví a přátelští psi.

 

8. Bílý švýcarský ovčák – Švýcarská plemena psů

 

  Bílý švýcarský ovčák Švýcarská plemena psů

 

Je to jedno z novějších švýcarských plemen psů, které vzniklo v 70. letech 20. století ze severoamerických bílých německých ovčáků.Bílý švýcarský ovčák má vzhled německého ovčáka a dlouhou dvojitou čistě bílou srst. Od německého ovčáka se liší temperamentem , neumí být agresivní, je aktivní, přátelský a mírný, dobře se snáší s dětmi a jinými zvířaty.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button