DesignDESIGN

Trendy v interiéru -10 moderních trendů v interiéru

Trendy v interiérovém designu .Výběrem určitého stylu designu pro svůj domov jej můžete proměnit ve své oblíbené místo. Chcete skvělý moderní interiér? Podívejte se do naší galerie, která je plná nápadů a návrhů. Vyberte si z těchto 10 báječných interiérů , které jsou nejvíce v souladu s moderními trendy, ten, který vás osloví.

10. Ruční skicování a psaní na zeď – Interiérové trendy

10. Ruční skicování a psaní na zeď

Ruční skicování a psaní na zeď je rok od roku populárnější, protože grafici začali spolupracovat s interiérovými designéry na vytváření originálních nástěnných tisků. Představte si svůj oblíbený vzkaz elegantně napsaný na chodbě nebo různá písmena zdobící strop. Interiérové trendy .

9. Výšivky a pletení – Interiérové trendy

9. Vyšívání a pletení


Výšivky a pletení jsou hlavním trendem v moderním bytovém designu. Ruční práce se vrací a zdá se, že jen tak nezmizí – od barevných koberců s tisíci uzlíky až po různé úložné koše a kapsáře.

8. Vneste dovnitř přirozené světlo

8. Vneste dovnitř přirozené světlo


Přirozené světlo je nejlepší ve všech nejjednodušších částech domu. Kromě toho uspořádejte nábytek tak, aby nejpoužívanější předměty byly umístěny přesně tam, kde je nejlepší světlo. Nejenže šetří elektrickou energii, ale také vám poskytuje další soukromou energii. Budete svěžejší, připravenější ráno vstát a veselejší po celý den.Trendy v interiéru .

7. Dynamika skupiny – Interiérové trendy

7. Dynamika skupiny


Dalším posunem, který upoutá pozornost, je přechod od osobního vkusu ke skupinovému vkusu a od jednoho stylisty ke skupinám interiérových designérů. Interiérové trendy .

6. Design s převahou mužů – Trendy v interiéru

6. Mužský dominantní design


Muži tráví stále více času doma, čímž se zrovnoprávňují se ženami a podílejí se na rozhodování o uspořádání domácnosti a rovnováze mezi pracovním a soukromým životem. Proto se dnes v interiérovém designu začaly odrážet mužské preference jako nikdy předtím. Méně křiklavé barvy a funkčnost na úkor roztomilosti jsou jen některé z prvků, které se očekávají v domácnosti, kde převládají muži. Interiérové trendy

5. Zelené stěny, zahradní střechy

5. Zelené stěny, zahradní střechy Trendy v interiéru


Ekologické bydlení je klíčovým faktorem v designu a architektuře. Od betonových panelů až po zarámované rostlinné zástěny se světelnými efekty – tento nápad vnese krásný nádech do každého domu nebo veřejného prostoru. Tento přístup je nejen zdravý, ale také originální a elegantní. Interiérové trendy

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

4. Černá a bílá

Černobílé trendy v interiéru
Takový domácí malíř nemůže míchat a kombinovat barvy. Dodává prostoru uspořádaný, přehledný vzhled a zároveň dramatičnost a kontrast. To se hodí zejména v domácích kancelářích a jídelnách. 

3. Africké vlivy

3. Africké vlivy Trendy v interiéru


Africké vlivy jsou prý hlavním trendem, který do interiérů většiny módních nadšenců vrací teplé barvy a imitace zvířecích kůží.

2. Květinové vzory s bílým pozadím

2. Květinové vzory s bílým pozadím Trendy v interiéru


Tyto módní doplňky působí strašně romanticky a dodávají pocit nekonečné dovolené. Vybíráte si různé barvy, protože celkový výsledek je atraktivní. Vyzkoušejte nové látkové potahy, umělecké předměty, nástěnné malby a tapety – jejich působení je velmi silné.

1. Vneste přírodu dovnitř

1. Vneste přírodu dovnitř Trendy v interiéru
Pokud chcete, aby vaše ložnice působila čistě a aktuálně, musíte mít k dispozici neutrální barevnou paletu. Chcete-li dosáhnout elegantního a uhlazeného vzhledu, vyhněte se jasným barvám.

Rostliny do stínu – 11 pokojových rostlin do stínu

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button