KoněPÉČE O KONĚ

10 hlavních důvodů, proč milujeme koně

10 hlavních důvodů, proč milujeme koně . Koně jsou nedílnou součástí života mnoha lidí. Proč milujeme koně ? Zde jsou důvody, proč milovat koně.Existuje nespočet důvodů, proč milovat společnost koní. Zde je několik myšlenek o tom, proč koně milujeme a proč je máme rádi ve svém životě.

 

 

 

1. Inspirace – milujeme koně

Koně jsou krásní tvorové. Krása je sice v očích pozorovatele, ale koně inspirovali umělce a básníky po celé věky. Jsou to živé umělecké formy, které nám připomínají přírodní divy světa. To nás pak inspiruje k tomu, abychom žili na vyšší úrovni.

 

Koně jsou krásná stvoření

2. Zábava! – milujeme koně

Jedny z nejlepších chvil dospívání jsou ty s kamarády a koňmi. Koně rozvíjejí svou představivost a dokážou se radovat ze života.

 

3. Jízda na koni – milujeme koně

Spalujte kalorie a procvičujte svaly a zároveň se kochejte krásami přírody ze sedla. I to kůň nabízí. Kombinace práce ve stáji , péče o koně a pravidelného ježdění je jedním z nejlépe střežených tajemství kondice.

 

jízda na koni

 

4. Společenský život

S koňmi je spojeno mnoho společenských aktivit. Od seznámení ve stáji s přáteli až po skupinové vyjížďky… koně udržují své majitele v kontaktu s ostatními lidmi. Koně vám okamžitě poskytnou společné pouto s ostatními milovníky koní.

 

5. Pozitivní duševní zdraví a relaxace

Koně vás uklidní a zdá se, že intuitivně vědí, co potřebujete. Působí jako přírodní sedativa – jejich pouhá přítomnost může snížit krevní tlak a zlepšit náladu.

 

domácí koně

 

6. Podpora zdravého aktivního životního stylu

Začlenění koní do života je dobrý způsob, jak si zvyknout na zdravý životní styl. Koně jsou závislí na naší péči a ta nás udržuje aktivní.

 

7. Koně mají pocit svobody a síly – milujeme koně

Koně nás osvobozují od mnoha omezení našeho těla. S koněm můžeme projít trasy, které bychom pěšky nezvládli. Kromě toho si můžeme z koně hodně vzít. Koně jsou krásná majestátní zvířata, která jsou po boku člověka již tisíce let. Používali se k práci, přepravě i jako váleční koně.

 

koně proti stresu

Největší plemena koní 

8. Koně nás učí o nás samých

Koně vidí naše vnitřnosti. Nezajímá je, jestli jsme prezident společnosti nebo školník v místní škole. Vidí nás takové, jací skutečně jsme. Ve vztahu s koněm není místo pro ego. Jejich respekt si musíte zasloužit. Musíte být upřímní k nim i k sobě.Milujeme koně.

 

Mustangové

 

9. Udržují nás v blízkosti přírody

Čas strávený s koněm zblízka obnoví váš smysl pro úžas. Pokud vás život ničí, zjednodušte si život tím, že budete trávit čas v přírodě se svým koněm. Koně jsou esencí přírody. Jak se lépe vrátit ke starým přírodním zvykům než jízdou na koni. Nevydávají hlasitý mechanický hluk ani nezanechávají nepříjemné výfukové plyny, které by znečišťovaly ovzduší. Neničí ozon ani nevytváří nebezpečný odpad. Koně jsou 100% přírodní a jsou pro vás prospěšní.Milujeme koně.

 

10. Přátelství po mnoho let

Ti, kteří zažili přátelství s koněm, tento důvod zcela pochopí.Milujeme koně, Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, abyste zabránili vypadávání vlasů

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button