VZTAHYŽivotní styl

Jak najít chlapa – 18 nejlepších tipů

Jak si najít chlapa : 18 webů a seznamovacích aplikací, které fungují. Každý z nás dnes pravděpodobně přišel odpovědět na stejnou otázku – jak najít přítelkyni. A i když se to někdy může zdát nemožné, nemusí to být ve skutečnosti tak těžké. Najít si přítelkyni je díky světu online randění velmi snadné!

 

Jak najít chlapa

 

Jak najít chlapa

 

Pokud hledáte způsob, jak najít tu pravou dámu, se kterou byste mohli trávit čas, jezdit na výlety, vytvářet vzpomínky a usínat u telefonu, jste na správném místě. Náš tým je zde, aby vám rozebral naše nejoblíbenější seznamovací aplikace pro hledání přítelkyně a podělil se s vámi o tajnou omáčku, jak si v dnešním bláznivém světě najít přítelkyni.

1. Tělocvična

 

Tělocvična

I když ne každý v posilovně hledá vztah, jsou tam ženy, které jsou tomu otevřené! Zde je několik rychlých tipů, jak si najít přítelkyni v posilovně:

 • Fitness lekce jsou skvělým začátkem. Přijďte na místo dříve a zůstaňte o pár minut později, kdy mají lidé tendenci více komunikovat.
 • Nenoste sluchátka, protože tím můžete být v případě zájmu dívky zcela nedostupní.
 • Mluvte se všemi! Nesnažte se mluvit jen s dívkami, které vás zajímají. Promluvte si s personálem, ostatními kluky atd. Nikdy nevíte, k čemu to může vést, a navíc se díky tomu budete cítit lépe, když si budete povídat s cizími lidmi v posilovně.
 • 10 nejčastějších chyb při oslovování žen

 

2. Škola

 

Škola

Pokud nechodíte do školy, tak se vás to netýká! Pokud ale chodíte do školy, rozhlédněte se po svých třídách trochu víc. Skvělým místem pro nalezení přítelkyně je škola, protože jste pravděpodobně ve stejné věkové kategorii a máte společné zájmy.

 

 • Vytváření studijních skupin (s chlapci i dívkami) je skvělý začátek a přinejhorším získáte lepší známky!
 • Zapojte se do mimoškolních aktivit. Jsou to zlaté doly na hledání potenciálních přítelkyň.

3. Práce – Jak najít chlapa

 

Práce - Jak najít přítelkyni

Ve většině pracovních kolektivů je randění spolupracovníků v pořádku. Pokud navíc pracujete ve službách, budete v kontaktu s mnoha lidmi, z nichž někteří budou pravděpodobně atraktivní ženy.

 • Nejprve se ujistěte, že znáte pravidla své společnosti, abyste neudělali nic, co by vás dostalo do potíží.
 • Dávejte pozor, abyste v práci nedělali potíže. Doporučujeme vám, abyste s někým, kdo vás zajímá, jednali přímo (pozvěte ho na formální rande). Když řekne ne, je to za chvíli hotové a vy můžete jít dál. Pokud však celý proces protahujete, může to v kanceláři způsobit nepříjemné situace.
 • Snažte se vyhýbat schůzkám se svým šéfem nebo s kýmkoli z vaší hierarchie (nahoře i dole). Jinými slovy, chodíte s někým na stejné úrovni jako vy nebo v jiném oddělení.

 

4. Setkání s přáteli

 

Setkání s přáteli

Pokud jde o získání přítelkyně, vaši přátelé mohou být vaším nejlepším přínosem. Napsali jsme o tom celou příručku, kterou si musíte přečíst. Jak sbalit dívku – Jak začít s oslovováním

 

5. Online seznamovací aplikace – Jak si najít přítelkyni

 

Online seznamovací aplikace - Jak si najít přítelkyni

Seznamovací aplikace pro dívky jsou fenomenálním způsobem, jak se super rychle seznámit s mnoha ženami! A nejlepší na tom je, že víte, že tyto dívky skutečně hledají vztah, protože to mají napsané přímo na svém profilu. Odstraníte tak všechny dohady a můžete si během několika minut promluvit s potenciálními kandidátkami na přítelkyni, aniž byste museli opustit dům. Použijte například službu Badoo

 

6. Dobrovolnické příležitosti

 

Dobrovolnické příležitosti

Jak najít chlapa? Dobrovolnictví je něco, co je prostě skvělé dělat, i když si nechcete najít přítelkyni. Ze stejného důvodu má tendenci přitahovat spoustu kvalitních žen, kterým záleží na jejich komunitě. Pokud přemýšlíte, jak najít přítelkyni, a chcete kvalitní, toto je přední možnost.

 

7. Komunitní sportovní ligy – Jak si najít přítelkyni

 

Komunitní sportovní ligy - Jak si najít přítelkyni

Jsou to skvělé způsoby, jak se seznámit s mnoha kvalitními ženami a získat nové přátele. Nejlepší na tom je, že i když ve svém městě nikoho neznáte, můžete se přidat a oni vás zařadí do týmu. Nevynikáte ve sportu? To je v pořádku. Mnoho týmů hraje jen pro zábavu. Nezapomeňte, že se můžete věnovat spoustě sportů, například kopané, fotbalu, softbalu, vlajkovému fotbalu a dalším. Jak poznám, že mě miluje – 15 signálů

 

8. Kostel

 

Kostel

Jak najít chlapa? Pokud je pro vás u přítelkyně důležitá víra, setkání s někým v kostele by mohlo být skvělým nápadem. Připravili jsme pro vás speciálního průvodce, který vám pomůže i s tím! 

 

9. Kavárny – Jak najít frajera

 

Kavárny - Jak najít frajera

Najít si holku v kavárně je ve skutečnosti jednodušší, než si myslíte. Tato místa denně navštíví 1000 žen, což znamená, že máte spoustu možností. K navázání konverzace však budete potřebovat trochu sebevědomí.

 

 • Časté navštěvování stejného místa ve stejnou dobu. To může vytvořit více příležitostí s pravidelnými návštěvníky, kteří jsou tam také.
 • Připravte si několik otázek, kterými můžete začít rozhovor. „Co jste si objednal?“ „Je ta kniha dobrá?“
 • Uvědomte si, že některé ženy si přijdou dát kávu a rychle odejdou nebo si sednou a nebudou vás obtěžovat. Pokud okamžitě nezaznamenáte vnímavé vibrace, rychle pokračujte dál.
 • Jak začít konverzaci – 7 praktických tipů

10. Muzea, výstavy a kulturní akce

 

Muzea, výstavy a kulturní akce

Chcete znát skvělé místo pro řešení otázky, jak získat přítelkyni? Kulturní akce. Přitahují inteligentní, kreativní a jedinečné ženy a vždy je o čem mluvit. Bonusové body: dozvíte se pár zajímavostí o výstavách, které můžete sdílet před návštěvou (aniž byste se snažili působit jako vševědové).

 

11. Obchody s potravinami – Jak najít Dudea

Ano, v obchodě s potravinami můžete oslovit a poznat ženy, které by se mohly stát vašimi přítelkyněmi. Jako vždy je těžké, když jde o něco jiného než o online seznamování, že nevíte, kdo je svobodný a kdo hledá. Některé ženy navíc nejsou tak otevřené setkávání na místech, jako je obchod s potravinami. Stále je to skvělé místo pro navázání náhodných konverzací o produktech, receptech nebo čemkoli jiném, s čím můžete pracovat.

 

12. Arkády

Získat přítelkyni, která má ráda hry, je mnohem snazší, když začnete navštěvovat herny. Ano, na těchto místech bude hodně mužů, ale v dnešní době je navštěvuje mnohem více žen.

 

13. Koncerty – Jak si najít přítelkyni

Ideálnější jsou menší koncerty, kde si můžete popovídat. Nemusí to být velká kapela nebo obrovské prostory, aby to fungovalo. Můžete snadno navázat konverzaci a zeptat se například na to, jak dlouho jsou fanoušky kapely nebo zda ji někdy viděli naživo. Snažte se vyhnout situacím, kdy musíte křičet, abyste mohli mluvit.

14. Parky

Ženy se mohou cítit bezpečněji, pokud je oslovíte na místě, jako je park, kde je volný prostor a spousta dalších lidí. Pokud se snažíte seznámit s novou přítelkyní v parku, zde je několik dalších tipů:

 • Nikdy nechoďte k ženě v noci v parku. Jak najít chlapa
 • oslovte ji, jen když je kolem spousta dalších lidí, aby se cítila pohodlněji.
 • V parku se po někom neohlížejte a nepronásledujte ho; pokud s ním chcete mluvit, buďte přímí, abyste nepůsobili strašidelně.
 • O čem mluvit s dívkou 20 tipů pro konverzaci

15. Večery s karaoke

Tyto akce mají skvělou atmosféru a obvykle se konají v uvolněných barech nebo kavárnách. Hlavně se snažte vmísit mezi lidi a mluvit s nimi, jinak skončíte u stolu sami.

 

16. Herní večery

Jednou z našich oblíbených odpovědí na otázku, jak získat přítelkyni, jsou večery plné her! V barech a kavárnách se nyní pravidelně pořádají večery deskových her, večery s křížovkami a podobně. Jsou to fenomenální způsoby navazování nových přátelství a poznávání žen, protože téměř nutí k interakci mezi všemi přítomnými.

 

17. Festivaly a speciální akce – Jak najít frajera

Podívejte se do místního kalendáře akcí, kde se konají jedinečné akce. Pokud se jedná o kulturní akci, nejprve si udělejte domácí úkol a zjistěte, na co se chystáte. Zaregistrujte se včas, zejména pokud je na akci možné dělat interaktivní věci.
Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

18. Kdekoli na veřejnosti

Dívku si můžeš najít doslova kdekoli na veřejnosti, pokud máš sebevědomí a odvahu navázat konverzaci a vypořádat se s odmítnutím. Pokud vám to nevyhovuje, nezapomeňte, že online seznamky a aplikace pro seznámení s přáteli mnoho těchto nepříjemností odstraňují a celý proces je díky nim mnohem hladší (a jednodušší).

 

Jak najít přítelkyni – 3 kroky

Pokud jde o odpověď na stále populárnější otázku, jak si najít přítelkyni, je toho poměrně dost, co musíme probrat. Začíná to tím, že si ve svém životě uděláte pořádek, pak zjistíte, jaký typ dívky hledáte, a končí tím, že víte, kde hledat. Pojďme se tím vším zabývat hned teď!

 

Krok 1 – Příprava

Musíte být typem člověka, se kterým by vaše ideální přítelkyně chtěla chodit.

Jak najít chlapa? Tomuto tvrzení jsme věnovali zcela samostatný odstavec, protože je TAK důležité. Nemusíte být dokonalí a nemusíte mít všechny aspekty svého života v pořádku, abyste si mohli začít hledat přítelkyni. Pokud však nejste ani blízko – pravděpodobně by stálo za to na sobě nejdříve trochu zapracovat, než se začnete zabývat tím, jak si najít přítelkyni. Skvělá přítelkyně z vás udělá lepšího člověka, ale musí se vzájemně doplňovat. Pokud očekáváte, že vás žena napraví, nebudete mít štěstí při hledání lásky.

 

Zde je několik ukázkových oblastí, ve kterých byste se mohli zlepšit, než se pustíte do hledání přítelkyně.

 • Váš zdravotní stav – sem patří například stravovací návyky, váha a celková péče o sebe.
 • Vaše mysl – Jste muž, který POTŘEBUJE přítelkyni? Pokud ano, budete mít problémy při randění. Než se vrhnete do randění, věnujte čas tomu, abyste se dostali do bodu, kdy jste sami se sebou spokojeni. Budete za to vděční.
 • Vaše finance – Ne, nemusíte být bohatí, abyste mohli začít chodit s někým jiným. Každý si zaslouží lásku bez ohledu na svou finanční situaci. Nicméně lidé, kteří mají svou finanční situaci pod kontrolou, jsou atraktivnější a obvykle jsou lepšími partnery. Nechtěli byste si najít přítelkyni, která má špatné návyky v utrácení a neváží si kontroly nad svými financemi. Je velký rozdíl mezi tím být bohatý a mít kontrolu nad svými financemi. Dobrá kontrola zahrnuje například plán úspor, minimální lehkovážné výdaje, minimální dluhy nebo alespoň plán jejich splácení, žádné špatné chování při nakupování atd.

Krok 2 – Určete, jaký typ GF chcete – Jak najít frajera

Pokud nevíte, co hledáte, nebudete mít při hledání příliš štěstí! Věnujte pár minut a zjistěte, co hledáte u přítelkyně. Dejte si pozor, abyste se s kontrolním seznamem příliš nezbláznili, a oddělte věci, které vás rozptylují, od těch, které by bylo dobré mít. Pokud jde o ideální přítelkyni, je velký rozdíl mezi přáním a potřebami.

 

Zde je několik otázek, které si můžete položit, abyste přišli na jejich podstatu. Je důležité strávit zde nějaký čas, protože je to často přehlížený krok v tom, jak si najít přítelkyni.

 • Jaký druh zbožného vztahu hledám?
 • O jakou věkovou skupinu mám zájem?
 • Jsem otevřený přítelkyni, která má děti?
 • Mám nějaké zábrany, pokud jde o pití a kouření?
 • Hledám přítelkyni, která má stejné názory jako já?
 • Mám zájem o přítelkyni, která bydlí blízko, nebo mi vyhovuje vzdálenost?
 • Hledám u přítelkyně nějaký konkrétní styl nebo osobnost?

Krok 3 – Zjistěte, kde nejlépe hledat přítelkyni

Jak už jste asi pochopili, myslíme si, že online aplikace pro přítelkyně jsou nejlepším místem pro hledání lásky. Proč? Protože si můžete v krátkém čase prohlédnout více možností, vyhledat přesně to, co hledáte, a okamžitě zjistit, které dívky jsou svobodné a které hledají vážný vztah přítel/přítelkyně. Pokud vám to zní jako vítězná kombinace (což by mělo), doporučujeme vám, abyste se vrátili zpět na tuto stránku a našli si jednu z možností, která vám vyhovuje nejlépe.

Existují i jiné odpovědi na otázku, kde a jak si najít přítelkyni, než na internetu? Samozřejmě! Některé z těchto skvělých možností jsme uvedli v horní části této stránky.

 

Jak mohu snadno získat přítelkyni?

Nejjednodušší způsob, jak si najít přítelkyni, je použít online seznamovací aplikace. Seznamovací aplikace pro dívky jsou navrženy tak, aby byly efektivní a zjednodušovaly proces hledání. Přesto to bude vyžadovat práci. Ujistěte se, že máte realistická očekávání, že nalezení přítelkyně může nějakou dobu trvat (pokud vám opravdu záleží na nalezení té pravé).

 

Mohu si najít přítelkyni online?

Ano, online seznamování často vede k nalezení přítelkyně (nebo přítele). Až začnete mluvit s náhodným partnerem a budete se cítit lépe, můžete začít chodit oficiálně. Pokud váš protějšek souhlasí s tím, že se stane vaší přítelkyní, je na čase, abyste se jako partner snažili váš vztah podpořit a udržet.

 

Fungují online vztahy?

Online vztahy mohou fungovat velmi dobře, pokud jsou oba partneři ochotni věnovat tomu práci. Nemusíte být vždy tváří v tvář, abyste si užili společné chvíle nebo měli rande, ale pokud je jeden z partnerů neustále nedostupný nebo se nechce snažit, vztah pravděpodobně ztroskotá.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button