Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
TECHNOLOGIEZajímavosti

Jak vrátit starý Messenger zpět – obnovení verze

Jak vrátit starý Messenger: jednoduché kroky k obnovení původní verze. Messenger je jednou z nejoblíbenějších aplikací pro zasílání zpráv, kterou používá mnoho lidí na celém světě. Stejně jako většina aplikací však Messenger pravidelně aktualizuje své rozhraní a přidává nové funkce.

 

Jak vrátit starý messenger

 

Jak vrátit starý messenger

 

Někteří uživatelé však mají rádi starší verzi Messengeru a touží po možnosti vrátit se k původnímu rozhraní. Pokud patříte mezi ně, zde je několik jednoduchých kroků, které vám pomohou získat zpět váš starý Messenger.

 

Krok 1: Odinstalování aktualizací aplikace Messenger

 

Odinstalování aktualizací aplikace Messenger

 

Prvním krokem je odinstalování všech dosud nainstalovaných aktualizací aplikace Messenger. Zde je uveden postup:

 

1. Otevřete nastavení zařízení.

2. Přejděte na „Aplikace“ nebo „Aplikace a oznámení“.

3. V seznamu nainstalovaných aplikací vyhledejte aplikaci Messenger a klikněte na ni.

4. Klikněte na tlačítko „Odinstalovat aktualizace“ a akci potvrďte.

 

Tím se vrátíte k výchozí verzi aplikace Messenger, která byla v zařízení nainstalována.

 

Krok 2: Vypnutí automatických aktualizací aplikací

 

Vypnutí automatických aktualizací aplikací

 

Chcete-li zabránit automatické aktualizaci aplikace Messenger na nejnovější verzi, musíte tuto možnost zakázat. Postupujte podle následujících kroků:

 

1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play.

2. Klikněte na ikonu tří teček v levém horním rohu obrazovky.

3. Vyberte možnost „Nastavení“.

4. Přejděte do části „Automatické aktualizace aplikací“.

5. Vyberte možnost „Nikdy neaktualizovat aplikace automaticky“.

 

Tím zabráníte tomu, aby se Messenger v budoucnu automaticky aktualizoval na nejnovější verzi. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

 

Krok 3: Stažení starší verze aplikace Messenger – Jak vrátit starý Messenger zpět

 

Stažení starší verze aplikace Messenger - Jak získat zpět svůj starý Messenger

 

Nyní, když máte vypnuté automatické aktualizace, můžete najít a stáhnout starší verzi aplikace Messenger, kterou chcete používat.

 

1. Navštivte důvěryhodný zdroj pro stažení souborů APK, například apkmirror.com nebo apkpure.com. Na této webové stránce je k dispozici archiv starších verzí aplikací, včetně aplikace Messenger.

 

2. Vyhledejte Messenger v databázi webových stránek a najděte starší verzi, kterou chcete nainstalovat. Je důležité vybrat verzi, která je kompatibilní se systémem vašeho zařízení.

 

3. Po nalezení vhodné verze stáhněte do svého zařízení příslušný soubor APK.

 

4. Před instalací starší verze aplikace Messenger se ujistěte, že jste povolili instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Pokud jste tuto možnost ještě nepovolili, přejděte do nastavení zařízení, vyberte část „Zabezpečení“ (nebo „Zabezpečení“) a povolte možnost „Instalovat aplikace z neznámých zdrojů“.

 

5. Nainstalujte stažený soubor Messenger APK. Ve většině případů stačí kliknout na soubor a postupovat podle pokynů na obrazovce.

 

6. Po úspěšné instalaci můžete otevřít aplikaci Messenger a měli byste mít přístup ke starší verzi aplikace s původním rozhraním.

 

Jak vrátit starý messenger

 

Je však třeba mít na paměti, že instalace starších verzí aplikací může mít určitá omezení. Nemusíte mít například přístup k nejnovějším funkcím a aktualizacím zabezpečení, které byly zavedeny v novějších verzích aplikace Messenger.  Jak zjistit, kdo si prohlédl můj profil na Facebooku

 

Jak získám zpět svůj starý messenger? Pokud se vám však změny v nejnovější verzi aplikace Messenger nelíbí a dáváte přednost staršímu rozhraní, můžete se pomocí těchto kroků vrátit k původní verzi aplikace.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button