CestováníZAHRANIČNÍ

Kdy vyrazit do Dubaje – Nejlepší počasí v roce

Kdy vyrazit do Dubaje – Nejlepší počasí v roce. Nejlepší doba pro návštěvu Dubaje je od září do dubna, kdy je slunečno, ale ne příliš horko. Zatímco většina severní polokoule se v tomto ročním období halí do zimních pytlů, ve městě je stále jasná obloha a příjemné teploty.

 

Kdy se vydat do Dubaje

 

Kdy se vydat do Dubaje

 

Od května do srpna teploty stoupají, takže ceny hotelů klesají a davy lidí se rozptylují. Pokud máte rádi extrémní vedra nebo plánujete strávit většinu času v klimatizovaných nákupních centrech, je to pro vás ideální doba k návštěvě.

 

počasí Dubaj

 

Ramadán je obvykle klidnější, ať už připadá na kteroukoli část roku. Může to být vhodná doba k návštěvě, ale svátek může ovlivnit některé aktivity kvůli omezením a na veřejnosti se nesmí jíst, pít ani kouřit. Doporučujeme vyhnout se třídennímu svátku Eid al Fitr, který je oslavou konce ramadánu, protože město může být velmi rušné.

 

Návštěva Dubaje v lednu až dubnu

 

Návštěva Dubaje v lednu až dubnu

 

Díky modré obloze bez mráčku, vysokým teplotám a festivalovému kalendáři plnému akcí je to skvělá doba pro návštěvu Dubaje, i když se budete muset potýkat s dalšími návštěvníky, kteří přijíždějí ze stejného důvodu. Váš specialista vám doporučí nejlepší hotely daleko od hluku, se soukromými plážemi, které nebudou příliš přeplněné. V tuto dobu se ve městě koná mnoho významných událostí.

Události a festivaly

 • Dubajský světový pohár, který je označován za nejbohatší dostih na světě, je hlavní společenskou událostí ve městě.
 • Art Dubai je jedním z nejvýznamnějších uměleckých festivalů v regionu.
 • Abu Dhabi Desert Challenge je pětidenní rallye rychlých automobilů a motocyklů, která je součástí světového poháru FIA v cross-country rallye.
 • Dubai Tennis Championships je uznávaný mezinárodní tenisový turnaj.
 • Dubajský jazzový festival je měsícem vystoupení předních umělců tohoto žánru.
 • Omega Dubai Desert Classic je prestižní golfový turnaj.
 • Dubajský nákupní festival je měsíc trvající akce s výraznými slevami v obchodech, ohňostroji, každodenním rozdáváním zlatých prutů a automobilů, ale také s nadstandardními kousky, jako je největší kadeřník na světě nebo nejdelší bufet na světě.

 

Kdy jet do Dubaje v květnu až srpnu

 

Kdy jet do Dubaje v květnu až srpnu

 

Léto v Dubaji je parné a věčně slunečné. Většina lidí se před horkem uchyluje do mnoha klimatizovaných nákupních center a restaurací, což znamená, že na plážích je méně lidí, pokud vám nevadí vysoké teploty. Je to také vhodná doba pro návštěvu, pokud se chystáte nakupovat.

Události a festivaly

 

září – říjen

 

září - říjen

 

Teploty se v těchto měsících začínají mírnit, ale návštěvníci, kteří sem v létě proudí, ještě nepřijeli, takže je to skvělá doba pro dovolenou na pláži.

listopad – prosinec

 

listopad - prosinec

 

Počet návštěvníků se začíná opět zvyšovat, protože na zbytku polokoule se začíná ochlazovat. Pro někoho je voda v zátoce příliš studená na koupání, ale je to skvělá příležitost k opalování na písku nebo koupání v hotelovém bazénu. Koná se zde také několik významných akcí.

Události a festivaly

 • První kolo Světové série sedmičkového ragby se každoročně koná v Dubaji.
 • Mezinárodní filmový festival v Dubaji představuje nezávislé a umělecké filmaře na této mezinárodně uznávané regionální akci.
 • zimní oblečení
 • Spojené arabské emiráty slaví nezávislost ohňostroji a velkolepými představeními.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button