CHILDCAREPÉČE O PSYPsi

Pes pro dítě :15 důvodů, proč koupit dítěti psa

Pes pro dítě Proč koupit dítěti psa? Zde je 15 důvodů, proč .

Jako majitelé psů jste si pravděpodobně již vědomi četných výhod, které nám naši partneři poskytují: věrnost, společnost, někdo, s kým můžeme sportovat , a samozřejmě skutečnost, že máme přátelství na celý život.

Věděli jste ale, že vlastnictví psa přináší mnoho výhod i vašim dětem?

Je to pravda!

15 důvodů, proč byste měli svému dítěti pořídit psa

V tomto příspěvku se dozvíme 15 výhod pro děti , když si rodina přivede do domu psa. Článek je plný zajímavých výhod , ale zde je několik našich oblíbených , které jsou v příspěvku zmíněny:

 

Psi učí děti zodpovědnosti: když vaše děti musí psům pomáhat, ať už při venčení , koupání nebo krmení, učí se důležitým dovednostem v péči o jiného živého tvora.
Psi pomáhají imunitnímu systému: děti, které žijí v rodině se psem , jsou méně náchylné k nachlazení a infekcím dýchacích cest.
Děti tráví více času venku : příliš mnoho dětí by v dnešní době raději sedělo doma na gauči a hrálo videohry; pokud má vaše rodina psa, poskytne to dětem skvělou příležitost jít ven a udržet je aktivní.
Takže ano: vlastnictví psa je dobré nejen pro vás a vašeho partnera, ale i pro vaše děti!

V tomto průvodci jsme uvedli 15 důvodů, proč byste měli svému dítěti pořídit psa ještě dnes!

 

 

1. Psi mohou pomoci jedináčkovi

 

Neplánujete mít více než jedno dítě? Dopřejte mu psa. Studie prokázaly, že když si jedináček pořídí psa, necítí se tak osamělý a pohlíží na svého mazlíčka jako na sourozence.

Učí se „sdílet“ čas a vlastní prostor , učí se respektovat jiného živého tvora, být laskavý a milovat; stejně jako by to dělali se sourozencem. Baskický ovčák

2. Psi učí zodpovědnosti

 

Psi učí zodpovědnosti

Psi učí děti zodpovědnosti a tomu, jak těžké, ale nezbytné je starat se o jiného živého tvora.Pomáhají dětem naučit se převzít iniciativu, zůstat nohama na zemi a naučit je, že na nich závisí jiný živý tvor.

Pes pro vaše dítě

3. Psi podporují imunitní systém

Děti, které žijí se psy, bývají po celý život méně nemocné. Děti přivedené do domácnosti, kde už je pes, jsou méně náchylné k infekcím dýchacích cest nebo nachlazení.

Psi s sebou přinášejí různé druhy „bacilů“ a bakterií, proti nimž se dětský organismus učí budovat obranyschopnost, což jim pomáhá v boji proti dalším nemocem a nebezpečím ohrožujícím imunitu po celý život.

4. Psi poskytují ochranu

 

Psi poskytují ochranu

Pokud máte doma psa, nemusíte se bát, že vás někdo okrade. Psi se skvěle hodí na ochranu před zloději a jsou vždy ve střehu, připraveni štěkat nebo bránit svou rodinu, protože jsou velmi ochranitelští – zejména děti v domácnosti.

Jaký je nejlepší pes pro dítě

Viz :

Pes , Pes domácí – Cesta od vlka k domácímu mazlíčkovi .

5. Psi udržují náladu

Počet dětí s diagnózou deprese se čas od času zvyšuje . Studie však ukazují, že přítomnost psa může snížit pravděpodobnost, že se u vašeho dítěte toto onemocnění rozvine.Pes snižuje napětí a celkově zlepšuje náladu člověka. Protože psi mají vždycky radost, když vidí svou rodinu, je pro děti docela těžké se neusmívat a nemít lepší náladu, jakmile projdou dveřmi.

6. Psi udržují děti aktivní

 

udržet děti aktivní Pes pro dítě :15 důvodů, proč koupit dítěti psa

Máte obavy, že vaše děti nejsou v nejzdravějším stavu? Pořiďte si psa. Psy je třeba pravidelně venčit a vaše dítě bude mít z procházek se psy všechny zdravotní výhody.

Děti také velmi rády běhají a hrají si se psy, takže dostanou další dávku pohybu, aniž by o tom věděly? Je to zábavný způsob, jak jejich tělo v případě potřeby zhubnout.

7. Psi učí děti bezpodmínečné lásce

Když mají děti psa, učí se bezpodmínečné lásce. A naučí se to mnohem rychleji než dítě, které nemá domácího mazlíčka, o kterého by se mohlo starat nebo na kterého by se mohlo spolehnout.

Pokud si děti tento silný koncept uvědomí, jsou schopny ho účinně aplikovat na ostatní lidi a děti, se kterými se denně setkávají, a to i v pozdějším věku.

8. Psi učí nesobeckosti

 

Psi učí obětavosti Pes pro dítě :15 důvodů, proč koupit dítěti psa

Vaše dítě mohlo být předtím, než si pořídilo psa, trochu sobecké. Jakmile jim však pořídíte psa, rychle zjistí, že to není „jen o nich“. Kromě toho, že psi učí děti zodpovědnosti, učí je, že se musí starat o druhé, protože se o sebe nedokážou postarat samy.

9. Pes doma posiluje sebevědomí

Pokud chcete vychovat sebevědomé dítě, věnujte mu psa. Majitelé psů, kteří mají vztah ke svému domácímu mazlíčkovi, mají silnější vztah ke svému okolí a komunitě, díky čemuž jsou si jistější v tom, co dělají, a nakonec i v tom, kým jsou. Pokud si tedy všimnete, že je vaše dítě osamělé nebo uzavřené do sebe , způsob, jak ho z toho dostat, může být , koupit mu psa.

10. Psi pomáhají při rozvoji řeči

 

Psi pomáhají při rozvoji řeči Pes pro dítě :15 důvodů, proč koupit dítěti psa


Pokud má vaše dítě opožděný vývoj, například opožděné mluvení, může mu pes pomoci začít mluvit. Děti se budou snažit dávat psovi jednoduché povely a oslovovat ho jménem. Nemluvě o tom, že když si spolu hrají, určitě se rozjedou a smějí se radostí.

11. Psi pomáhají zlepšovat sociální dovednosti

Studie ukazují, že děti, které se starají o psa, jsou obvykle společenštější. To může vašemu dítěti pomoci najít si přátele a udržet si je.Pes pro dítě.

12. Psi prospívají vašemu srdci

 

Psi prospívají srdci Pes pro dítě :15 důvodů, proč koupit dítěti psa

Vlastnictví psa může pomoci všem členům rodiny, protože snižuje riziko srdečních onemocnění. Protože budete venčit psa , budete mít všichni více pohybu. A vytvoříte si silné pouto se svým mazlíčkem, které snižuje stres (více pohybu a méně stresu = zdravější srdce).

13. Pes pro dítě , Psi umí naslouchat !

Některá plemena psů jsou ideální, pokud máte pocit, že vaše dítě potřebuje společníka, zejména ze sociálních a zdravotních důvodů.Slouží jako skvělý kamarád na hraní a poskytují podporu, pokud se vaše dítě cítí frustrované, smutné nebo prochází těžkým životním obdobím.

 

14. Psi jsou jako děti

 

Psi jsou jako děti Pes pro dítě :15 důvodů, proč koupit dítěti psa

Studie ukazují, že psi a děti jsou si velmi podobní. Vědci se domnívají, že mozek psa a mozek dítěte jsou téměř totožné. Pes je tedy vynikajícím způsobem, jak udržet dítě doma a dát mu okamžitého kamaráda. Protože jsou jako děti, vaše vlastní děti pochopí, jak s nimi zacházet, a okamžitě si je oblíbí.

Pes pro dítě 15. Psi zlepšují rychlé myšlení

Psi mají na člověka mnoho fascinujících psychologických účinků, jedním z nich je zejména schopnost rozvíjet schopnost rychlého myšlení . To je dovednost, která mnoha dětem chybí, pokud nemají praxi a celkovou potřebu. Při hře se psem a péči o něj musí děti často přemýšlet o tom, co rozvíjí ve svém myšleníPsi pro děti.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button