Kuriozity z živočišné říšeZAJÍMAVOSTI O ZVÍŘATECH

Domácí zvířata pro apartmán : 16 druhů zvířat pro apartmán

Domácí zvířata do bytu : 15 druhů domácích zvířat do bytu .Mnoho domácích zvířat je tichých a nevyžadují téměř žádný prostor . Čím menší zvíře, tím méně prostoru potřebuje . Do bytu byste si měli vybrat takové zvíře, které neruší sousedy. Každé zvířátko potřebuje svůj osobní prostor k životu a osobní péči a je třeba s tím počítat , proto jsme pro každé zvířátko sepsali nároky , hluk , úklid , ….. . Jaké zvíře si tedy vybrat do bytu ? Pojďte si s námi projít jednotlivá zvířata a vybrat si zvíře do bytu, které vám bude nejvíce vyhovovat.

1. Králíci

 

zvířata vhodná do bytu

Na světě existuje přibližně 50 plemen králíků, které lidé rádi chovají jako domácí mazlíčky. Králíčci jsou domácí zvířata vhodná do bytu. Jsou snadno zaměřitelné , samočisticí a poměrně tiché. Na druhou stranu je třeba klec pravidelně čistit. Zajíc je vhodné zvíře do bytu pro děti.
Top 10 plemen králíků chovaných jako domácí mazlíčci

 

2. Fretky – ideální domácí zvíře do bytu

 

. ideální domácí zvíře do bytu

 

Fretky jsou hravá zvířata. Pro fretky je lepší mít větší klec . Obecně platí, že čím větší, tím lepší . Jsou ideálním zvířetem do bytu, protože přes den, kdy jste v práci, fretky spí. Jsou to klidná zvířata do bytu , ale také se rády schovávají . Fretku lze naučit na jméno a vycvičit . Proto je to ideální zvíře do bytu . Zvíře na f

Fretka jako domácí mazlíček – rady a tipy

3. Krysy – inteligentní domácí zvířata

 

nteligentní domácí zvíře

Potkani jsou přátelská, tichá a inteligentní zvířata. Potkan je inteligentní domácí zvíře, které je nejaktivnější v noci. Díky své malé velikosti a relativně snadné péči jsou ideální pro menší domácnosti. Nepotřebují mnoho prostoru, ale je dobré si s nimi hrát každý den . Krysu lze dobře vycvičit . Potkan je inteligentní domácí mazlíček, ale musíte ho pravidelně čistit , pokud jde o hlodavce, má největší zápach. Většinu dne prospí, ale můžete je kdykoli vzít ven.Potkan je inteligentní domácí zvíře, které je nejaktivnější v noci.

Trezory do bytu 5 nejlepších trezorů do bytu

 

4. Myši – Domácí mazlíčci do bytu

 

zvířata vhodná do bytu

 

Myši nevyžadují mnoho prostoru ani velkou klec. Jejich nenáročnost je jen jedním z důvodů, proč jsou vhodnými domácími mazlíčky do bytu. Jsou tiché a péče o ně je velmi jednoduchá. Jsou inteligentní a celý den můžete sledovat, co vymýšlejí. Ačkoli jsou plaché, lze je zkrotit, pokud si s nimi pravidelně hrajete. Hadi na Slovensku

 

5. Křečci – ideální domácí zvíře pro děti

 

  vhodné zvíře pro děti

Křeček je ideální domácí zvíře vhodné do bytu pro děti . Jsou hravé, přátelské a velmi snadno ovladatelné. Jsou vhodné i pro alergiky.Toto ideální zvířátko pro děti si vaše děti opravdu oblíbí a vy jako rodiče budete také spokojeni. Nejběžnější a také jeden z nejlepších je křeček džungarský . přečtěte si kompletní návod, jak se o něj starat a kolik stojí vybavení.Křeček džunglový , Vše o křečkovi džunglovém.

 

6. Morčata – Domácí mazlíčci do bytu

 

zvířata vhodná do bytu

Morčata jsou vhodným zvířetem pro děti. Je mnohem podobnější křečkovi, ale o to příjemnější je hladit jeho krásnou srst. Vydávají zvuky jako takové slabé skřípání. Velmi rádi se pohybují mimo klec , kde si hrají a zkoumají své okolí. Jungle Hamster

 

7. Náměstí

 

zvířata vhodná do bytu

 

Plazi, jako jsou menší ještěrky a hadi, nejsou tak společenští jako savci, ale mohou se hodit do malých prostor. Nedělají hluk a snadno se o ně pečuje. Mezi druhy ještěrů vhodné pro začátečníky patří agamy , Rhacodactylus auriculatus a gekoni. Mezi druhy hadů, které nevyžadují velké výběhy, patří velhad královský a velhad duhový. Zvíře na n

8. Ježci – neobvyklé domácí zvíře

 

  Neobvyklé domácí zvíře

 

Ježek je neobvyklé domácí zvíře, které se stále častěji objevuje v mnoha domácnostech. Toto netradiční domácí zvíře je aktivní v noci a nevadí jim, když jste celý den pryč.Jsou vhodným domácím mazlíčkem jak pro domácí mazlíčky, tak pro alergiky.Pokud jste si již vybrali svého domácího mazlíčka, podívejte se, co potřebujete mít. věci pro domácí zvířata .

 

9. Žáby – Seznam domácích zvířat

 

seznam domácích zvířat

 

Možná se vám to bude zdát zvláštní, ale na seznam domácích mazlíčků lze zařadit i žáby .Žáby nepotřebují mnoho prostoru a můžete je pozorovat celé hodiny, nikdy vás neomrzí. Jsou také nenáročným domácím mazlíčkem; jedí jen několikrát týdně. Seznam domácích zvířat .
Zvířata na

 

10. Krab poustevník – Exotické zvíře do bytu

 

exotické zvíře do bytu

 

Krab poustevníček je domácí zvíře, které nepotřebuje velkou péči. Jsou skvělé pro život v bytě, protože nedělají hluk, jsou hypoalergenní a nenáročné na údržbu. Krab poustevník je exotické zvíře do bytu, na které se můžete dívat celé hodiny. Nejlépe se jim daří ve společnosti jiných krabů. Exotické zvíře do bytu vhodné pro lidi, kteří se chtějí na zvíře víceméně jen dívat.

 

11. Tarantule

 

  zvířata vhodná do bytu

 

Pokud máte rádi pavouky , může být tarantule fascinujícím doplňkem vašeho domova. Tarantule jsou tiché , nenáročné na údržbu a potřebují potravu pouze každý druhý den. Přestože je jed tarantule domácí jen mírně jedovatý (podobně jako včelí žihadlo), neměli byste s ní manipulovat.

 

12. Činčily – Domácí mazlíčci do bytu

 

  zvířata vhodná do bytu

 

Činčily jsou malí hlodavci s hravou povahou. Jsou vhodnými obyvateli bytů, protože jsou čistotní a relativně bez zápachu. Jsou noční, takže pokud nejste přes den doma, nebudou vám příliš chybět. Díky šetrnému zacházení od útlého věku si k vám mohou vytvořit úzké pouto.

 

13. Psi – Domácí mazlíčci do bytu

 

zvířata vhodná do bytu

 

Pes je tradičním společníkem člověka . Do bytu jsou nejvhodnější menší plemena psů. Přečtěte si o tom více v článku, který jsme vytvořili speciálně pro nejlepší psy do bytu . Pes do bytu : 15 nejlepších plemen do bytu .

 

14. Kočky – Domácí mazlíčci do bytu

 

  zvířata vhodná do bytu

Kočky jsou milující , tichý společník. Rádi tráví čas s lidmi, které mají rádi. Pro děti jsou super. Přečtěte si více o článku, který je přímo věnován kočkám d byt .Kočka do bytu – 9 plemen koček do bytu

 

15. Ryby

 

netradiční domácí zvíře

 

Domácí zvířata pro apartmán . Rybičky jsou pěkné a nezabírají tolik místa , jsou krásnou ozdobou bytu a jistě se na ně přijde podívat každá návštěva. Akvárium si navíc můžete zařídit podle svých představ. Ať už přidáte roztavené kameny , rostliny nebo dokonce zvířata .Akvárium : 9 tvorů, kteří ho udělají roztomilejším

16. Papoušci a ptáci

 

netradiční domácí zvíře

Domácí zvířata pro apartmán . Papoušci a ptáci jsou vhodnými domácími mazlíčky pro tento apartmán. Více o nich se dočtete v článku, který jim byl věnován.

8 nejlepších ptáků a papoušků do bytu.

 

Pokud jste si již vybrali svého domácího mazlíčka, podívejte se, co pro něj potřebujete.

věci pro domácí zvířata .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button