VZTAHYŽivotní styl

Jak se bavit v páru – 80 aktivit pro páry

Jak se bavit v páru – 80 aktivit pro páry. Jak trávit čas s partnerem. Může se snadno stát, že upadnete do rutiny a necháte rande jen na pohovce nebo dokonce zapomenete naplánovat romantické aktivity ve dvou. Ve skutečnosti je nesmírně důležité udržovat plamen při životě vytvářením pozitivních společných vzpomínek. Není však vždy snadné přijít s jedinečnými nápady na společné aktivity.

 

Jak se bavit v páru

 

Jak se bavit v páru

 

Naštěstí jsme pro vás připravili několik fantastických aktivit pro páry, od romantických podniků po zábavu a dokonce i několik dobrodružství. Stačí si je přečíst níže a zjistit, co můžete dělat jako pár.

Romantické a roztomilé

 

Romantické a roztomilé

Probuďte v sobě romantiku díky naší nabídce romantických aktivit pro páry.

 

Nechte si udělat pár masáží

Co může být romantičtějšího než ležet vedle své polovičky v tom nejklidnějším prostředí a nechat se přitom masírovat? Pokud vás masáže nelákají, podívejte se, jaké další lákavé procedury nabízejí místní lázně.

 

Společně uvařte večeři

Jídlo a romantika se hravě spojují už léta a není nic lepšího než společně uvařené jídlo a skvělá konverzace. Kreativní páry mohou pro tuto příležitost navrhnout i vlastní chutné recepty. Co dělat, když se nudím

 

Podívejte se na hvězdy – Jak trávit čas s partnerem

Hvězdy se řadí do řady, aby vás spojily, tak proč neobjevit kouzlo noční oblohy pozorováním hvězd? Vyrazte do přírody a v klidu si lehněte pod hvězdy nebo se připojte k odborníkovi na astronomii a získejte hlubší vhled.

 

Uspořádejte společný piknik

Pokud má být nádherné počasí, sbalte si piknik a vyrazte do místního parku pozorovat svět.

 

Zopakujte si první rande

Vzpomeňte si na první rande, kdy jste byli oba nervózní. Proč si nezopakovat první rande a kdo ví, třeba se o své osobě dozvíte něco nového.

 

Jízda balónem – Jak se bavit ve dvojici

Nemusíme vám říkat, jak romantické je vznášet se v horkovzdušném balonu. Když k tomu přidáte šumivý alkohol, získáte vzpomínku, která vás bude hřát u srdce celý život.

 

Večeře v luxusní restauraci

Chcete na svého partnera udělat dojem? Není nic extravagantnějšího než dokonalá hostina. Máme pro vás řadu restaurací, které vám pomohou zúžit výběr.

 

Útěk na romantickou noc

Probuďte v sobě romantiku a prohlubte svůj vztah společnou nocí. Objevte naši nabídku pobytů od idylického venkova až po město.

 

Zábava pro páry – Jak se bavit v páru

 

Zábava pro páry - Jak se bavit v páru

Hledáte zábavu v páru? Máte štěstí, podívejte se na některé z našich nápadů níže.

Podívejte se na společné představení

Nechte se společně unést podmanivým divadelním představením. Ať už máte rádi muzikály, nebo komedie, divadlo vás nikdy nezklame, pokud jde o aktivity pro páry. Jak si najít přátele – 10 tipů pro nová přátelství

 

Den v zábavním parku – Jak se bavit ve dvou

Prožijte společně šťastné dny svého dětství výletem do zábavního parku. Vyzkoušejte jízdu na horské dráze, nejlepší jídlo a všechny nabízené atrakce.

 

Vydejte se na cestu vinicí plnou vína

Vinice jsou krásné a osvěžující. Projděte se po jednom z nich a objevte vztah mezi vinnou révou a člověkem, zatímco budete posilovat ten svůj.

 

Mísa v noci

Pokud máte rádi rande s trochou přátelského soupeření, je bowlingová dráha tím pravým místem. Vyrazte do strike zóny, zásobte se občerstvením a užijte si aktivitu. O čem mluvit s dívkou 20 tipů pro konverzaci

Hrajte si spolu, zůstaňte spolu

Trefte se do jamky na minigolfovém hřišti. Hravost a soustředění na sebe navzájem z ní dělají ideální aktivitu pro páry, navíc je tu spousta hřišť s nádherným výhledem.

 

Podívejte se na koncert – Jak se bavit v páru

Pokud umělec hraje v některém z míst, která máte oba rádi, překvapte je vstupenkami a čeká vás jiné rande, na které budou navždy vzpomínat.

 

Návštěva akvária

Akvária jsou skvělou aktivitou pro páry. Je tu toho tolik k vidění a dělání, a navíc budete moci společně sdílet pohodovou atmosféru akvária. Co může být lepší?

 

Dobrodružství – Jak trávit čas s partnerem

 

Dobrodružství - Jak trávit čas s partnerem

Potkali jste svého odvážného partnera? Zažijte společné vzrušení při těchto dobrodružných aktivitách pro páry. Jak začít konverzaci – 7 praktických tipů

 

Seskoky padákem – Jak se bavit v páru

Pokud si chcete s manželem či manželkou opravdu užít, bude pro vás seskok padákem opravdu snadný. Kombinace zranitelnosti a adrenalinu je pro páry dobrodružstvím, které vytváří celoživotní pouto.

 

Cestování na nové místo

Jak se bavit jako pár. Cestování o samotě je skvělé, ale je něco, co vám umožní sdílet nové místo s tím, koho milujete.

Navštivte vzdálené místo, které jste vždycky chtěli navštívit, nebo zůstaňte na místě a prozkoumejte, co máte na dosah ruky.

 

Bungee jumping – Aktivity pro páry

Ideální aktivita pro dobrodružné páry! Zamilujte se ještě víc, když padáte volným pádem ze 160 metrů na zem a pak se necháte vynést zpět a zažijete adrenalinový zážitek.

 

Výstup na vrchol hory

Vyšplhejte společně na vrchol hory a každý problém, kterému budete v budoucnu čelit, vám bude připadat bezvýznamný. Neuvěřitelné výhledy a výstupy na vrcholy vás spojí na celý život. Jak poznám, že mě miluje – 15 signálů

 

Připoutejte se na celodenní jízdu autem – Jak se bavit v páru

Zažijte společný život v rychlém pruhu a prožijte vzrušující den plný jízdy. Pusťte se do závodníka za volantem nebo si nechte ukázat od odborníků, jak se to dělá při rychlé jízdě s pasažéry.

 

Vyzvěte se navzájem na motokáry – Aktivity pro páry

Obleč si závodní kombinézu a vyraz na trať nebo bojuj o korunu závodníka s nejrychlejším kolem.

 

Společně se snažte uniknout z místnosti

Nic neprověří vztah lépe než úniková místnost. Ukažte, jaký jste skvělý tým, a společně vyřešte hádanky a dostaňte se z místnosti dříve, než vyprší čas.

 

Vznášejte se v oblacích na zipline

Vyzkoušejte nejrychlejší zipline na světě a prolétněte se společně s výhledem. Zaručeně to bude událost, na kterou budete rádi vzpomínat.

 

Zdarma – Jak se bavit v páru

 

Zdarma - Jak se bavit v páru

Společně strávený čas nemusí být drahý, máme pro vás spoustu bezplatných zábavných aktivit, které můžete podniknout ve dvou.

Jezte vzorky na farmářských trzích

Snadným způsobem, jak strávit čas na čerstvém vzduchu, je zajít na místní trh a prohlédnout si nabídku obchodů. Pokud si dobře zahrajete, můžete získat několik vzorků zdarma. Jak sbalit dívku – Jak začít s oslovováním

 

Uspořádejte filmový maraton – Jak se bavit v páru

Je to jedna z nejlepších věcí pro páry. Můžete se těšit ze vzájemné společnosti při společném zpracování trilogie filmových kouzel, samozřejmě s bohatým občerstvením.

 

Prohlídka muzea – Aktivity pro páry

Pro zvědavé páry je nejlepším místem pro společné trávení času muzeum. Vydejte se společně na cestu za poznáním od historie přes vědu až po umění. Jak najít chlapa – 18 nejlepších tipů

 

Prohlédněte si místní uměleckou scénu

Ve většině měst se můžete zdarma podívat na bohatou uměleckou scénu. Prozkoumejte galerie současného umění nebo se podívejte na pouliční umění ve svém okolí.

Pěší turistika – Jak se bavit v páru

Vydejte se na túru! Plánovaná túra vám umožní vychutnat si sounáležitost s přírodou a zároveň si dobře popovídat.
Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

Pracujte společně jako dobrovolníci – Aktivity pro páry

Není nic lepšího než společná dobrovolnická činnost. Najděte si věc, která vás oba zajímá, zjistěte, jak se můžete zapojit, a pak si společně vytvořte úžasné a naplňující vzpomínky.

 

Udělejte si večer s deskovými hrami – Jak se bavit jako pár

Každý má nějakou oblíbenou deskovou hru z dětství. Oprašte tedy desku Monopolů a vyzvěte partnera ke hře „nejlepší ze tří“.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button