DOBRÉ RADY PRO VAŘENÍRecepty

Co dát na pizzu – 16 ingrediencí, které nesmíte vynechat

Co dát na pizzu – 16 ingrediencí, které nesmíte vynechat. Pizza je jedno z nejlepších jídel, které kdy bylo vynalezeno. Italská jídla jsou obecně na nejvyšší úrovni, ale pizza si drží prvenství, protože je to snad nejlepší jídlo, jaké kdy bylo vytvořeno.

 

Nejlepší na pizze je, že se dá zcela přizpůsobit. Od základu přes omáčku, sýr až po náplně si můžete vybrat z mnoha možností a vytvořit si tak pizzu, která bude zcela jedinečná.

Co si dát na pizzu

 

 

Co si dát na pizzu

 

Pokud jste někdy seděli a přemýšleli o pizze, jako mnozí z nás, možná vás zajímá, které přílohy jsou nejoblíbenější. Nejlepší pizza zálivka pro vás samozřejmě závisí na vašich preferencích.

V tomto průvodci jsme seřadili 16 nejoblíbenějších ingrediencí na pizzu od nejhorších po nejlepší. Takže bez dalších okolků se do toho pusťte.

Pálivé papriky na pizze

 

Pálivé papriky na pizze

 

Na prvním místě máme pizzu s feferonkami. Pro mnohé jsou feferonky nejlepší přílohou k pizze, a to především proto, že jde o klasiku. Když jste byli malí, měli jste často na výběr jen ze dvou druhů pizzy: margarita nebo feferonky, a feferonky byly vždy na prvním místě.

Tuto dobrotu obklopuje nostalgie, a možná proto si ji na pizze stále vychutnává tolik dospělých.

Klobása na pizze

 

Klobása na pizze

Pokračujeme-li v tématu masa, máme tu klobásu.

Existuje mnoho různých druhů klobás a podle toho, který druh si vyberete, bude chuť vaší pizzy zcela odlišná.
Někteří lidé dávají přednost jemným nebo sladkým klobásám, jiní dávají přednost klobásám s pravou masovou příchutí a někteří mají rádi pikantní klobásy.

Ať už dáváte přednost čemukoli, po přidání na pizzu bude zaručeně chutnat šíleně. Přiznejme si, že tak chutná všechno.

 

Houby na pizze

 

 

Houby na pizze


I když nemáte rádi houby v jiných pokrmech, rozhodně stojí za to vyzkoušet je jako zálivku na pizzu.
Houby mají přirozeně zemitou chuť a dalo by se očekávat, že to bude mít na chuť pizzy špatný vliv. Ale není tomu tak. Naopak chuť hub v kombinaci s ostatními ingrediencemi pizzy je božská, takže ji rozhodně musíte vyzkoušet. Není divu, že právě tato pizza je pro mnohé tak oblíbená. Kde rostou houby : Tipy pro houbaře a jedovaté houby

 

Slanina na pizzu

 

Slanina na pizzu

Protože se nám tu rýsuje téma, dalším je slanina. Ačkoli je slanina obvykle spojována se snídaní, neexistuje jídlo, které by se díky ní nedalo vylepšit. Stejné pravidlo platí i pro pizzu. Ať už zvolíte čerstvou slaninu, nadrobenou slaninu nebo pancettu, tato pizza bude zaručeně hitem. A pokud vás to stále nepřesvědčilo, počkejte, až uslyšíte vůni připravované pizzy se slaninou.

 

Cibule na pizze

 

Cibule na pizze

Cibule je univerzální přísadou do většiny pokrmů a pizza není výjimkou. Pokud jde o přílohy na pizzu, máte k dispozici několik různých druhů cibule. Já dávám přednost žluté cibuli osmažené na másle nebo olivovém oleji. Některé speciální recepty na pizzu vyžadují červenou cibuli nebo sladkou vadalii. Kdy sázet cibuli? Výsadba, pěstování a sklizeň cibule
Vařená, syrová, na kostičky nebo plátky nakrájená cibule je vždy dobrou volbou pro posypání pizzy.

 

Sýr navíc, sýr a ještě jednou sýr na pizze

 

Sýr navíc, sýr a ještě jednou sýr na pizze

Pro někoho se možná nepočítá jako poleva, ale pro nás není nic lepšího než sýr navíc na pizze.
Zejména pokud je základním sýrem pizzy mozzarella. Všechny sýry jsou sice skvělé, ale když přidáte další sýry, získáte mnohem plnější chuť, která může pizzu ještě více zpříjemnit. Není nic lepšího, než když si vezmete kousek pizzy, a tato poleva je tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout. Zdravá snídaně – 12 potravin k snídani

 

Papriky na pizzu

 

Papriky na pizzu

Většina zeleniny, na kterou jsme se v tomto seznamu zaměřili, se umístila poměrně špatně, ale jedna vyčnívá nad ostatními, a to papriky. Papriky jsou mimořádně všestrannou zeleninou a jakákoli jejich barva bude při přípravě základu pizzy chutnat výborně. Jak pěstovat chilli papričky a výběr druhu

Obvykle se papriky podávají křupavé, ale při přípravě na pizze výrazně změknou. Tato jemnější struktura se mnohem lépe kombinuje s křupavou konzistencí základu pizzy a její chuť dokonale vynikne.

 

Kuře na pizzu

 

Kuře na pizzu

Kuřecí maso není tradiční přílohou k pizze, ale mnoho lidí si ho přesto vybírá. Pokud jde o maso, kuřecí je vždy sázkou na jistotu, protože je téměř nemožné, aby nechutnalo dobře.

Kuřecí maso je také neuvěřitelně univerzální a lze z něj připravit různé druhy pizzy, od kuřecího masa z rožně přes kuřecí maso buffalo až po kuřecí maso na slanině a mnoho dalších.

Pokud jde o ingredience na pizzu, kuřecí maso patří k mým nejoblíbenějším. Kuřecí stehna recept

Černé olivy na pizzu

 

Černé olivy na pizzu

Pokud se budeme držet tématu lehkých a osvěžujících příloh, máme černé olivy. Je to další potenciálně kontroverzní ingredience, ale černé olivy mohou pizze dodat slaný nádech.

Když pizzu vyndáte z trouby, možná neodoláte vábení černých oliv a přistihnete se, že je sbíráte, abyste je snědli. Ale nebojte se, chuť oliv se rozprostře po celé pizze a změní celou chuť pizzy.

 

Špenát na pizze

 

Špenát na pizze

Pokud jste milovníci zeleniny, pak si špenátovou zálivku na pizze pravděpodobně zamilujete.
Zelenina na pizze není pro každého, koneckonců je často považována za nezdravé jídlo, ale pokud chcete lehký a osvěžující pokrm, pak je špenát ideální polevou.

Chuť špenátu skvěle doplňuje přírodní chutě pizzy a činí jídlo mnohem zdravějším, proto je tato poleva tak oblíbená.

Rajčata a bazalka na pizze

 

Rajčata a bazalka na pizze

Pokud se chystáte na klasickou pizzu ve stylu Margherita, pak je ideální zálivka z rajčat a bazalky.
Tato zálivka se nejlépe osvědčí, když použijete sýr mozzarella a plátky rajčat jako klasický základ marinády. Upečte v troubě a poté přidejte čerstvou bazalku jako ozdobu. Pokud hledáte pizzu, kterou byste si mohli vychutnat v horkém letním dni, je tato pizza pro vás ta pravá. Jak pěstovat rajčata – výsadba, péče, sklizeň

 

Hovězí maso na pizze

 

Hovězí maso na pizze

Pokud patříte mezi milovníky masové pizzy, pak je vám hovězí maso pravděpodobně velmi dobře známé. Když se řekne hovězí maso, možná se vám jako první vybaví roastbeef, což by byl zvláštní způsob, jak pizzu doplnit. Pokud se však mleté hovězí maso připraví správným způsobem, je z něj špičková pizza.

Na pizzu si můžete dát hovězí karbanátky, cheeseburgerovou zálivku nebo dokonce pizzu se steakem jako zálivkou. Univerzálnost hovězí pizzy je tedy zřejmá, a proto je jednou z nejlepších příloh.

 

Šunka na pizze

 

Šunka na pizze

Pokud nejste skalními fanoušky kontroverzní pizzy se šunkou a ananasem, možná dáte přednost jen šunce.
Šunka na pizze je tak univerzální a chutná skvěle v kombinaci s téměř jakoukoli jinou zálivkou. Šunka je na pizze pro milovníky masa velmi rozšířená a běžně se kombinuje s přílohami, jako je kuřecí maso a slanina. Co si dát k večeři : 6 receptů na chutnou večeři

 

Podle našeho názoru však šunka chutná lépe, když se podává samostatně. Když se podává samostatně, můžete si opravdu vychutnat chuť šunky, která je úžasná. Vypadávání vlasů.

 

Pesto na pizzu

 

Pesto na pizzu

Máme pro vás další kontroverzní možnost. Rajčatové omáčky na pizze jsou pro některé lidi kopcem, na kterém jsou ochotni zemřít, takže pizza, která jako základní omáčku používá pesto, je příliš. Nezapomeňte však, že pestem nemusíte pokrýt celý základ pizzy, ale můžete jím jednoduše pokapat horní část pizzy margherita, pokud chcete.

Ať už si vyberete jakékoliv pesto, může zcela změnit chuť pizzy k lepšímu. Stupeň hořlavosti, typy chilli papriček

 

Vepřové maso na pizzu

 

Vepřové maso na pizzu

Pokud jste fanoušky pizzy s sebou, pravděpodobně jste již ochutnali vepřové maso. Je součástí pizzy většiny milovníků masa a rozhodně je to chuť, která vynikne nejvíce. Nejzdravější maso na světě – 10 nejzdravějších druhů masa

Vepřové maso se často podává v neuvěřitelně malých kouscích, tak malých, že si jich možná ani nevšimnete, ale tyto malé kousky v sobě skrývají neuvěřitelné množství chuti. Přirozená chuť vepřového masa v kombinaci s řadou koření z něj dělá ideální polevu, pokud chcete pizzu zpestřit, a navíc je vynikající.

 

Šunka a ananas na pizze

 

Šunka a ananas na pizze

Když jsme mluvili o kontroverzních pizzách, už jste věděli, že mluvíme o této.
Šunka s ananasem nebo havajská pizza, jak ji často známe, je předmětem mnoha debat, a to oprávněně.
Kombinace sladkého a slaného, navíc posypaná sýrem, není pro každého. Pro milovníky této přílohy je však havajská pizza ideální. Vzhledem ke kontroverzní povaze této pizzy se však umístila až na 15. místě. spot. Co je dobré na kašel 12 domácích léků na kašel

 

Nejlepší přílohy k pizze

 

Nejlepší přílohy k pizze

 

 1. Pálivé papriky
 2. Klobása
 3. Rozbočovače
 4. Slanina
 5. The Onion
 6. Sýr navíc
 7. Peppers
 8. Kuře
 9. Olivy
 10. Špenát
 11. Rajčata a bazalka
 12. Hovězí maso
 13. Šunka
 14. Pikantní vepřové maso
 15. Šunka a ananas

Závěrečné myšlenky

Neexistuje situace, kterou by pizza nedokázala zlepšit, a stěží najdete tak všestranný pokrm, jako je tento chutný pokrm.

Přílohy jsou obecně velmi diskutovanou otázkou. Stejně jako v případě náplní do sendvičů dávají různí lidé přednost různým druhům pizzy a existují kombinace, které jsou vyloženě kontroverzní, ale existuje mnohem více náplní, které miluje celý národ.

Nemůžete se rozhodnout, kterou chutnou náplň vyzkoušet? Proč je nevyzkoušet všechny po sobě! Dejte nám v komentářích vědět, které přílohy se vám líbí nejvíce!

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button